Yazarge, kalitedir.

Hangi sektörde olduğu fark etmez, bir kurumun var olan kurumsal kimliğini müşterilerine yansıtması ve tanıtım işlemlerini gerçekleştirebilmesi adına sahip olması gereken bazı şeyler bulunuyor.

Sektör farkettirmeksizin, hemen hemen her kurumun kendisini internette yansıtabilmesi için, web tasarım, sosyal medya, kurumsal kimlik gibi bazı interaktif faaliyetlere sahip olması gerekiyor. İnternet sitesi ise bunların en önemlilerinden bir tanesi. Mobil kullanımın, ve internet kullanımının arttığı bu zamanlda, kullanıcılar, firmaları tanımak ve ürünleri hakkında fikir sahibi olmak için interneti kullanıyor. Buna bağlı olarak bir firma, kendini iyi tanıtabilmek, hizmetlerini ve ürünlerini sunabilmek istiyorsa; öncelikli olarak kaliteli, kurumsal bir web sitesine sahip olmak zorundadır. Kurumsal ve Kaliteli web sitesi için ise adres: Yazarge Bilişim :)

Web tasarım alanında çalışma yapan web tasarım firmalarının sayısı ise oldukça az. Yazarge Bilişim olarak, çeşitli sektörlerdeki hizmet verdiğimiz bu müşterilerimizin taleplerine ve beğenilerine göre web siteleri, sosyal medya çalışmaları, içerik yönetim sistemleri, CRM çözümleri, otomasyon sistemleri ve benzeri web yazılımları geliştirerek müşterilerimize internet ortamında; kaliteli, özgün ve etkili bir vizyon oluşturmayı ilkemiz olarak benimsiyoruz.

SÜREÇ NASIL İŞLER?

Tüm işlemler Yazarge tarafından kontrol edilmektedir. 
Anlaşma sağlanıldıktan sonra, sizlere ihtiyacınız ve isteklerinize göre bir arayüz tasarımı sunulur. Onaylamanız ve beğenmeniz durumunda alt sayfa tasarımları ve de yönetim paneli entegrasyonu yapılır; panel entegrasyon süreci devam ederken, eş zamanlı olarak alan adı ve hosting hesaplarınız alınır veya transfer edilir. Son olarak da içeriklerin girilmesiyle web siteniz yayınlanır. kocaeli web tasarım, yazarge
 

REFERANSLARINIZI GÖRMEK İSTİYORUM

TEKLİF ALMAK İSTİYORUM