HAKKIMIZDAYazarge, kalitedir.

MARKAMIZ

Yazarge Bilişim adı altında Kocaeli merkezli bir yazılım firması olmakla beraber, yurt içindeki farklı sektörlerden çeşitli firmalara hizmet vermekteyiz.

Çeşitli sektörlerdeki hizmet verdiğimiz bu müşterilerimizin taleplerine ve beğenilerine göre web siteleri, sosyal medya çalışmaları, içerik yönetim sistemleri, CRM çözümleri, otomasyon sistemleri ve benzeri web yazılımları geliştirerek müşterilerimize internet ortamında; kaliteli, özgün ve etkili bir vizyon oluşturmayı ilkemiz olarak benimsiyoruz.

Yazılım geliştiricilerimiz, grafik tasarımcılarımız ve web pazarlama uzmanlarımız ile profesyonel bir çalışma anlayışını benimseyerek; müşteri ve çözüm odaklı olarak çalışma ve projelerimizi yürütüyoruz. Kendi alanlarında uzman olan her bir ekip üyesi, ilgili firmanın ihtiyaçlarını karşılamasına ve de isteklerinin sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

FELSEFEMİZ

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve bize güvenenleri her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren bir yazılım şirketi olmak.

Aynı zamanda, bölgemizdeki liderliğimizi koruyarak, marka haline gelmek ve de tüm illerimize açılmak.

Sadece, profesyonel olduğumuz yazılım alanında çalışmalarımızı sürdürmek; bir reklam ajansı mentalitesine bürünmeden, uzmanlık alanımızda kaliteli ve hızlı çözümler sağlamak.

  • Net olarak maliyet belirleyebilmemiz adına ilk olarak ön görüşme yapmamız gerekmektedir. Bu ön görüşme sonucunda; isteklerinizi, beklentilerinizi ve de kıstaslarınızı dinleyerek; size teklifimizi sunabiliriz.

  • Bizden hizmet aldığınız sürece size destek veriyoruz, fikirlerinizi dinliyoruz, fikirlerimizi katmaya çalışıyoruz. Fakat bu destek talebiniz, tasarımsal veya yazılımsal müdahele gerektiriyorsa; oturur, konuşuruz.

  • Sesimizi duymak isterseniz, mesai saatlerimiz içinde İletişim Bilgilerimiz üzerinden iletişime geçebilir, veya adresine mail atarak günün hersaatinde destek alabilirsiniz.

  • Tüm işlemler Yazarge tarafından kontrol edilmektedir.
    Anlaşma sağlanıldıktan sonra, sizlere ihtiyacınız ve isteklerinize göre bir arayüz tasarımı sunulur. Onaylamanız ve beğenmeniz durumunda alt sayfa tasarımları ve de yönetim paneli entegrasyonu yapılır; panel entegrasyon süreci devam ederken, eş zamanlı olarak alan adı ve hosting hesaplarınız alınır veya transfer edilir. Son olarak da içeriklerin girilmesiyle web siteniz yayınlanır.

  • Size sunulan içerik yönetim panelini kullanarak, sitenizdeki içerikleri düzenleyebilir, silebilir veya yeni içerik ekleyebilirsiniz. Yeni görseller veya içerik ekleyerek sitenizi güncel tutabilir, Google tarafından da sitenizin ziyaret edilmesini sağlayabilirsiniz.

  • Siteniz ilk defa hazırlanıyor ise google'ın sitenizi tanıma süreci iki hafta olacaktır. Sitenize entegre ettiğimiz yönetim paneli ile sitenizin Google'da gözükmesini istediğiniz açıklamalarını ve google aramalarında üst sıralara çıkmasını istediğiniz etiketleri/kelimeleri belirleyebilirsiniz.